Dębe WielkieDębe tenisowe

Tradycyjnie już 3 maja w dębskiej hali sportowej w biało-czerwonych barwach GOSiR Dębe Wielkie zorganizował kolejną już edycję Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego. Blisko 30 sympatyków popularnego ping ponga, głównie mieszkańców gminy Dębe Wielkie, zdecydowało się na sportowo uczcić święto Konstytucji 3 Maja

Podkręcona konstytucja

Dębe tenisowe / Podkręcona konstytucja

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w pięciu kategoriach. Na najlepszych czekały wyjątkowe puchary, medale oraz statuetki ufundowane ze środków Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim.
Wśród najmłodszych graczy, chłopców z kl. II-IV z lokalnych podstawówek, na najwyższym stopniu podium stanął Krzysztof Kowalski. Za nim uplasował Michał Kowalski, a trzeci był Filip Chmielewski.
W kategorii dziewcząt triumfowała Katarzyna Purgał. Tuż za nią znalazła się Magdalena Puławska, a na najniższym stopniu podium stanęła Weronika Purgał.
Wśród młodzieżowców złoto wywalczyła Wiktoria Szostak. Srebro należało do Marty Krydowskiej, a brąz do Julii Kurkowskiej.
W kategorii open numerem jeden był Jacek Skrzeczkowski. Drugą lokatę zajął Mariusz Maciołek, a trzecią Krzysztof Bątruk.
Ponadto pamiątkowe statuetki trafiły do jedenastoletniej Weroniki Purgał – najmłodszej uczestniczki turnieju oraz Marka Pałdyny – najbardziej doświadczonego zawodnika tenisowych zmagań.
Trofea szczęśliwcom wręczył syrektor GOSiR Rafał Wtulich wraz z sędziami – Zdzisławem Wieczorkiem oraz Łukaszem Piekarskim.
Jak zwykle dębski GOSiR zaprasza na kolejne wydarzenia sportowe. Wszyscy miłośnicy biegania powinni stawić się 15 czerwca w Rudzie, gdzie odbędzie się Dębska Siódemka, Bieg o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie.

Numer: 21 (1129) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *