SulejówekNiebezpieczne rewiry

Policjanci z sulejóweckiego komisariatu prowadzili sprawę kradzieży portfela, w którym była karta bankomatowa i dowód osobisty. Sprawca posłużył się skradzioną kartą i dokonał kilkudziesięciu transakcji w Sulejówku i okolicach. Płacił zbliżeniowo za drobne zakupy, wydając w sumie ponad 700 zł. Jedna z transakcji dotyczyła zakupu telefonu komórkowego, za który zapłacił skradzioną kartą.

Zbliżeniowy złodziej

KPP - Kronika policyjna

Mundurowi ustalili, że związek z tymi kradzieżami może mieć 32-letni mieszkaniec Sulejówka. W trakcie przeszukania jego domu odnaleźli paragon, który potwierdzał zakup wspomnianego telefonu. Funkcjonariusze odnaleźli również odzież, w którą był ubrany podczas jednej z transakcji. Ponadto na stole znaleźli torebkę z białym proszkiem, którą zabezpieczyli.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę w celu złożenia wyjaśnień. Po przeprowadzonym badaniu zabezpieczonej substancji, okazało się, że jest to amfetamina. Śledczy przedstawili 32-latkowi łącznie 6 zarzutów karnych, m.in. kradzieży dokumentu, włamania na konto i posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się do popełnienia tych czynów. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

Numer: 21 (1129) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *