DRODZY CZYTELNICY

Prowokacja to podstępne działanie mające na celu szkodliwą dla ofiary reakcję. Towarzyszą jej zawsze silne emocje, a przez nie niekontrolowane zachowania, a nawet złamanie prawa. Prowokacja działa więc na naszą psychikę, a więc najsłabszą strukturę człowieka. Z drugiej strony może mieć efekty pozytywne, bo przecież dzięki niej policja i media ujawniają wiele afer. Powiedzmy sobie prawdę – prowokacja jest działaniem  dozwolonym, a biada tylko temu, kto się dał sprowokować…

Racje prowokacji

Prasówka 20  2019 / Racje prowokacji

Przyjrzyjmy się dobrze ostatnim prowokacjom. Oto wyuzdana z wiary prowokatorka maluje kolorowe pasy wokół głowy Madonny Częstochowskiej. Mówi, że to tęcza, a więc znak pojednania Boga z człowiekiem. Przyjrzyjmy się dobrze… to nie jest żadna tęcza. To jestpodłe i wulgarne użycie symboliki ruchów LGBT w celu upokorzenia chrześcijan. Ci, którzy mówią o tęczy, celowo zmieniają kontekst i przestawiają akcenty. Tu użyto z pełną premedytacją techniki uderzenia szokowego, aby pomału przyzwyczajać ludzi, że ich tradycje, zasady, wierzenia są zacofaniem, obciążeniem, balastem, czymś zbędnym. Jeśli cię to nie razi, możesz wszystko – możesz bić matkę, żonę, pić, kraść i nikt ci nie powie, że jesteś szują.
Czy więc możemy pozwolić, aby umarło w nas to, co pozwalało przetrwać wieki wojen i prześladowań… Nie możemy pozwolić, aby inni narzucali nam swoje idee. Nie jest to łatwe, ale najgorsze, co może nas spotkać, to grzech wycofania. Mniejszość nie może narzucać większości swego światopoglądu…

Prowokacja pedofilska jest bardziej perfidna. No bo kim są polscy pedofile? Dotychczas wielu sądziło, że najwięcej ich wśród katolickich księży, pedagogów, a nawet – psychologów dziecięcych. Okazuje się jednak, że dane statystyczne mówią zupełnie co innego. Najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy (sic). Z tych samych danych dowiadujemy się niestety też, że średni wyrok za gwałt na małoletnim lub małoletniej wynosi tylko… nieco ponad 5 lat.
Potwierdzają to liczby osadzonych za gwałt na nieletnich. Jest ich obecnie prawie 1,5 tysiąca, z których aż 900 nie ma żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie pojedyncze osoby wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny Kościoła katolickiego.
Powie ktoś i słusznie, że właśnie im bardziej uczony pedofil, tym trudniej go złapać na przestępstwie. Robi to bardziej skrycie, a może i perfidnie potrafi omamić rodziców i służby. Ma też swoich obrońców, którzy ponad grzech rozwiązłości seksualnej stawiają dobro kościelnej instytucji.
Nie oglądałem jeszcze filmu TYLKO NIE MÓW NIKOMU, ale domyślam się, że nie jest on miły dla kleru. Nie zamierzam tu absolutnie bronić księży, wśród których od lat szerzy się grzech rozpasania moralnego i finansowego. Nie zamierzam, bo są na tyle inteligentni, by wyplenić z siebie karalne żądze.
Pytam się jednak, kiedy Sekielscy nakręcą prowokacyjne reportaże o wszystkich pedofilach. Kiedy będą ścigać kamerą pedofilskich aktorów, sędziów, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy i polityków. A szczególnie tzw. artystów, którzy opanowali wiele sfer kultury i mediów. Tylko kto to opublikuje, a w sieci też może się nie udać.
Zalecam więc bronić swego z nerwami na wodzy. Prowokatorzy tylko czekają na nasz błąd…

Numer: 20 (1128) 2019   Autor: Wasz Redaktor
Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *