Podczas konferencji w obronie swoich praw poseł Daniel Milewski zaprezentował założenia programowe Prawa i Sprawiedliwości związane z nadchodzącymi wyborami do Parlamentu Europejskiego 26 maja.

W obronie praw

W obronie praw

Miński poseł zaznaczył, że stawką wyborów jest obrona praw Polaków i normalności. Celem jest, aby wszyscy Polacy doświadczali wzrostu  gospodarczego, dlatego Prawo i Sprawiedliwość opowiada się za zachowaniem polskiej waluty, a sprzeciwia szybkiemu przyjęciu euro. A normalność to budowa wielkiego centrum komunikacyjnego w Polsce, które będzie przejawem ekonomicznego patriotyzmu.
Jolanta Bąk podkreśliła konieczność obrony prawa Polaków do kupowania towarów tej samej jakości co w innych krajach Unii Europejskiej oraz  programów rodzinnych PiS. Radny powiatu mińskiego Piotr Stępień skupił się na obszarze obrony praw w dziedzinie bezpieczeństwa, w tym  ochrony przed nielegalną imigracją, a Piotr Ładno na kwestii frekwencji i potrzeby wzięcia udziału w nadchodzących wyborach.
Sumując poseł Daniel Milewski podkreślił, że w ciągu najbliższego roku będziemy decydować o losie Polski i Polaków. Będziemy decydować o  tym, w którą stronę pójdziemy i będziemy także decydować o tym, czy obronimy się przed zagrożeniami.

Numer: 20 (1128) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *