16-osobowa ekipa Akademii Sztuk Walki wybrała się do Oleśnicy na Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF zorganizowane przez Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF. Sportowcy przewieźli stamtąd kolekcję 22 medali, a także bagaż cennych doświadczeń.

Medalowy wypad

Medalowy wypad

Zdecydowana większość zawodników ASW wywalczyła medale, często nie kończąc tylko na jednym krążku. Aleksandra Piotrkowicz zdobyła brązowy medal w technikach specjalnych. Paulina Dudzińska wywalczyła dwa brązowe krążki: w układach TKD ITF oraz w walkach light-contact seniorek, natomiast Bartek Wachowicz ponownie nie miał sobie równych w konkurencji technik specjalnych, do tego udało mu się zdobyć srebrny medal w układach.
Igorowi Więsikowi niewiele zabrakło, żeby wygrać konkurencję walk. Ostatecznie zdobył II miejsce w walkach, II w technikach specjalnych i III  miejsce w układach. Piotr Ługowski musiał uznać wyższość  rywala w walkach i ostatecznie stanął na II miejscu podium. Również na II lokacie uplasował się tata Piotrka – Mirosław Ługowski w walkach oldboyów. Zuzanna Bigda przywiozła dwa krążki: złoto za techniki specjalne oraz srebro za układy Taekwon- -do ITF. Katarzyna Leszczyńska zajęła I miejsce w układach, a w technikach specjalnych III miejsce. Katarzyna Steczek do puli medali dorzuciła srebro za układy TKD. Krzysztof Przybysz wywalczył dwa brązowe medale: w walkach i w technikach specjalnych. W układach formalnych III lokatę również zajął Armik Badalyan, prezentując bardzo dobrą technikę. Kolejne dwa krążki zdobyła Martyna Majszyk: złoto w walkach seniorek oraz srebro w technikach specjalnych.
Cieszy kolejny start Trenera Dawida Matwieja, który wywalczył dwa srebrne medale: w walkach i technikach specjalnych.
Damianowi Walasowi i Izie Wiktorowicz tym razem zabrakło szczęścia i wrócili do domu bez medalu, ale bogatsi o nowe doświadczenia.

Numer: 20 (1128) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *