Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Gdy po mińskich ulicach szosował kolarski peleton, w jego tle swój własny rajd odbywał 48-letni Sławomir F. z powiatu siedleckiego.

Pijacki rajd

KPP - Kronika policyjna

Mężczyzna po pijaku postanowił zwiedzić centrum Mińska, gdzie zatrzymali go policjanci pilnujący bezpieczeństwa podczas wyścigu kolarskiego. Od razu wyczuli alkohol i postanowili zbadać kierowcę alkomatem. Ten wykazał ponad 2,5 promila w organizmie. Na tym zakończyła się jego dalsza jazda na fotelu kierowcy. Samochód przekazano innemu mężczyźnie, a Sławomir F. otrzymał wezwanie na policyjne przesłuchanie.

To nie był jednak koniec przygód Sławomira F. Kilka godzin później mężczyzna wpadł ponownie, jeżdżąc zygzakiem po ulicy Wyszyńskiego. Alkomat ponownie pokazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Tym razem jednak pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, przedstawiono mu zarzuty. Sławomir F. przyznał się i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności w zawieszeniu. Otrzymał również sądowy zakaz jazdy samochodem przez najbliższe 3 lata.

Numer: 20 (815) 2013   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *