Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Policjanci ze Stanisławowa rozwiązali wielowątkową sprawę kradzieży i włamań, którą prowadzili od końca 2018 roku. To właśnie wtedy na terenie całego powiatu mińskiego i siedleckiego dochodziło do wspomnianych przestępstw.

Kradli wszystko

Niebezpieczne rewiry / Kradli wszystko

Jak ustalili policjanci, główny podejrzany to 35-letni mieszkaniec gminy Jakubów. Był on kilkukrotnie zatrzymywany przez stróżów prawa i przesłuchiwany. W efekcie tych działań ustalono trzech mężczyzn, którzy wspólnie z głównym podejrzanym dokonywali licznych kradzieży i włamań. Mężczyźni ci, mieszkańcy Mińska Mazowieckiego, usłyszeli łącznie kilkadziesiąt zarzutów karnych, głównie kradzieży w warunkach recydywy i włamań.

Główny podejrzany odpowie za kradzieże, włamania, grożenie własnej żonie pozbawieniem życia oraz znęcanie się nad nią. Głównym czynem, o który jest podejrzewany 35-latek, jest kradzież Seata w Jędrzejowie Nowym. Fragmenty tego pojazdu odnaleźli policjanci na jednym z mińskich skupów złomu. Podczas przeszukania domu mężczyzny znaleziono część skradzionych fantów. Były to różnego rodzaju elektronarzędzia, materiały budowlane, elementy wyposażenia pojazdów i motorower.

Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów. Teraz całą czwórką zajmie się miński sąd.

Numer: 15 (1123) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *