CegłówCegłów siatkarski

Gmina Cegłów może wreszcie z pełną swobodą organizować dowolne zawody sportowe. Pozwala na to oddana w zeszłym roku do użytku hala widowiskowo-sportowa. To właśnie tam rozegrano piątą już edycję Turnieju Piłki Siatkowej, która musiała być wyjątkowa...

Anioły nie do zera

Cegłów siatkarski / Anioły nie do zera

Organizatorem zawodów był zespół szkolny w Cegłowie. Natomiast wójt Marcin Uchman objął wydarzenie honorowym patronatem i ufundował nagrody dla najlepszych spośród ośmiu startujących drużyn. Trzy zespoły startowały w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów, zaś pięć pozostałych w kategorii open.

Po zaciętej i bardzo wyrównanej walce wśród uczniów zwyciężyła drużyna o wdzięcznej nazwie Aby Nie Do Zera. Drugie miejsce należało do równie intrygującej ekipy – Dzień Bez Batonika, To Dzień Stracony. Natomiast najniższy stopień podium zajęła ekipa Słodziaczki z 3B. Wszystkie drużyny otrzymały medale, a zwycięzcy dodatkowo pluszowe misie.

Anioły i Demony – tak brzmiała nazwa zespołu, który wygrał rywalizację open. Golden Team był drugi, a Klub Siatkarski Cegłów trzeci. Poza podium znaleźli się Krasnale oraz Spontan Squad. Zwycięska drużyna otrzymała puchar przechodni wójta gminy Cegłów. Za pierwsze trzy miejsca przewidziano medale, zaś wszyscy uczestnicy tej kategorii otrzymali pamiątkowe koszulki z logo gminy Cegłów.

Numer: 12 (1120) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *