SiennicaSiennica tenisowa

W siennickim zespole szkół zorganizowano X Turniej Tenisa Stołowego MASTER 2019. Patronat nad zawodami objął wójt gminy Siennica Stanisław Duszczyk. W rywalizacji wzięło udział 53 zawodników – mieszkańców gminy Siennica.

Rakietki cynowe

Siennica tenisowa / Rakietki cynowe

Organizatorami turnieju byli Robert Rowicki i Piotr Wojdalski. Dzięki dyrektor Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich Agnieszce Gańko mogli oni skorzystać z hali sportowej. Natomiast nagrody ufundował wójt Stanisław Duszczyk.

W kategorii chłopców ze szkół podstawowych do klasy VI zwyciężył Wiktor Osiński. Za nim znalazł się Maciej Michalik, zaś trzecie miejsce zajął Jakub Grzegrzółka.

Wśród dziewcząt z SP zwyciężyła Agata Kwiatkowska. Oliwia Cieślak była druga, a podium zamknęła Natalia Zagórska.

W kolejnej kategorii rywalizowali chłopcy ze starszych klas podstawówki i gimnazjalnych. Wśród nich najlepszy okazał się Piotr Trejda, który zostawił za sobą Wojciecha Wielądka oraz Jakuba Zwierza.

Najstarsze były kategorie open i 40+. Jak się okazało, w tym przypadku skład na podium był identyczny, nieznacznie zmieniały się tylko miejsca. W open pierwszy był Sławomir Ozimek, a Piotr Wojdalski znalazł się za nim, natomiast w 40+ było odwrotnie. Jednak w obu przypadkach brązowy medal uzyskał Damian Kotowski.

Numer: 12 (1120) 2019   Autor: (łk)