Dębe piłkarskie

W hali sportowej w Dębem Wielkim rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Jedenastka CUP. Dedykowany był zawodnikom z roczników 2010 i młodszych. To kolejne piłkarskie wydarzenie, które zaistniało dzięki współpracy stowarzyszenia Sport4Kids i dębskiego GOSiR...

Polonia nie oddała

Do wspólnej zabawy przystąpiło 10 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. W tegorocznej edycji udział wzięli między innymi: Bereza Brześć (Białoruś), Widam Kobryń (Białoruś), dwie drużyny warszawskiej Polonii, Naprzód Skórzec, Tygrysiątka z Huty Mińskiej, zaprzyjaźniona drużyna ze Stanisławowa oraz oczywiście gospodarze – KS Jedenastka Dębe Wielkie.

Po zakończonych rozgrywkach każdy z uczestników piłkarskich zmagań otrzymał pamiątkowy medal. Na zdobywców pierwszych trzech miejsc czekały puchary. Organizatorzy przyznali także kilka wyróżnień indywidualnych. Pamiątkową statuetkę otrzymał najlepszy strzelec sobotniego turnieju, którym został Patryk Królikowski, reprezentujący barwy dębskiej Jedenastki. Trofea szczęśliwcom wręczali: wójt gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski oraz dyrektor GOSiR Rafał Wtulich. Medale i puchary zakupione zostały ze środków Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim. Koordynatorem zawodów był Rafał Błażejewski.

Pierwsze dwa miejsca na podium zajęli adepci warszawskiej Polonii. Natomiast brąz wywalczyli gospodarze turnieju. Czwarta lokata należała do AP GIGANT SMILE, piąta i szósta do gości z Białorusi – Berezy Brześć i Widamu Kobryń. Stanisławowska Tęcza była siódma, za nią znalazł się Naprzód Skórzec i Olimp Stok Lacki, zaś stawkę zamykały Tygrysiątka Huta Mińska.

W najbliższym czasie dębski GOSiR zaprasza do gry w ping-ponga W kwietniu czeka nas kolejny już powiatowy turniej tenisa stołowego.

Numer: 11 (1119) 2019 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *