SiedlceW Siedlcach

Jak wiadomo polska słynie z pięknych kobiet, dlatego też przed jurorami XXI edycji konkursu Miss Ziemi Siedleckiej stało nie lada wyzwanie.

Najpiękniejsze wybrane

W Siedlcach / Najpiękniejsze wybrane

26 kwietnia o godzinie 19.00 rozpoczął się finał konkursu na najpiękniejszą mieszkankę ziemi siedleckiej. Podczas gali dziewczęta zaprezentowały się w kilku odsłonach: w strojach wieczorowych, w ubraniach firmy Mikos, w podkoszulkach z logo jednego z lokalnych tygodników oraz w strojach kąpielowych. Wieczór umilali muzyką i śpiewem aktorzy Teatru Es oraz tancerze Caro Dance – wszystko przy akompaniamencie Mariusza Orzełowskiego. W przyjemny nastrój błogiego spokoju, ale połączonego z elementami zaskoczenia potrafiła wprowadzić znakomita para konferansjerów: Edyta Zdunek i Jarosław Skrobecki. Jury po burzliwych naradach wybrało następujące kandydatki: Miss Ziemi Siedleckiej została Katarzyna Mikulska, I vicemiss Judyta Gorzała, a II vicemiss Sylwia Gawron. Gratulujemy zarówno pięknym, jak i najpiękniejszym.

Numer: 20 (815) 2013   Autor: (kj)Komentarze

Dodano dnia: 2019-07-16 godz. 01:29 :: przez: Ela

Witam Judyta Potrzebuje sie z toba zkontaktowac. Mam dla ciebie wiadomosc ale chciala bym wyslac na twoj email Czy mozesz mi go podac? Pozdrawiam z cieplutkiej Floridy

 

 

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *