StanisławówRonin turniejowy

17 medali – 5 złotych, 4 srebrne i 8 brązowych to dorobek klubu Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów podczas Międzyklubowego Turnieju Tang Soo Do, który rozegrano 23 lutego w Pionkach. Zawodnicy pod wodzą trenera Jacka Keslera pojechali tam 30-osobową ekipą...

Pionki Ronina

Ronin turniejowy / Pionki Ronina

Turniej odznaczał się bardzo wysokim poziomem rywalizacji i niekiedy wysoko podniesioną skalą trudności. Na przykład wtedy gdy kadeci rywalizowali z juniorami czy seniorami. Było to jednak ciekawe i bardzo pożyteczne doświadczenie. Wszyscy byli zadowoleni, nawet ci, którym nie udało się nic zdobyć.

W gronie adeptów Ronina najlepsze wyniki uzyskała zaledwie 9-letnia Gabriela Przybysz, która wywalczyła aż 3 medale (dwa złote i jeden srebrny) oraz Damian Szczęsny, który zdobył 2 złote krążki. Po dwa medale zdobyli również: Jan Bon (srebro i brąz) i Martyna Woch (dwa razy brąz).

Zawody na pierwszym miejscu zakończył też Przemysław Kosiński. Drugie lokaty wywalczyli: Aleksandra Kalata i Adrian Laskowski, a trzecie: Oliwia Gałązka, Wiktoria Olszewska, Kamil Skowronek, Adrian Socha i Cezary Wieczorek.

Tym razem bez medalu, ale bogatsi o nowe doświadczenie skończyli turniej: Patryk Skowronek, Emilka Chodara, Julia Drużyńska, Maciej Przybysz, Marcin Kalata, Szymon Szulc, Kuba Suchenek, Mateusz Bożym, Klaudia Kaim, Patrycja Biedrzycka, Klaudia Szponar i Norbert Socha.

Należy pogratulować tym, którzy wywalczyli medale, ale także tym, którym się teraz nie udało. Następnym razem na pewno im się powiedzie, zwłaszcza że zdobyli nowe, cenne doświadczenia, które zaowocują w przyszłości.

Numer: 9 (1117) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *