Powiat mińskiBal charytatywny SMW

Ach co to był za bal – pisali już w niedzielę uczestnicy bardzo charytatywnej zabawy, którą od kilku lat organizuje stowarzyszenie Możesz Więcej. Idea zrodziła się wraz z postanowieniem budowy domu dzieciom niepełnosprawnym, które po skończeniu nauki będą miały swój całodobowy azyl. Marzenia SMW zaczynają się spełniać wraz ze wzrastającą hojnością darczyńców…  

Hojni i znojni

Bal charytatywny SMW / Hojni i znojni

Cel był szczytny, fanty interesujące, a do tego brawurowe licytowanie Michała Koterskiego i wyśmienita hojność gości przyniosły 43 180 złotych.

Stało się to w sobotę 16 lutego w zajeździe Pod Dębem, którego właściciele kolejny raz zorganizowali imprezę, rezygnując ze swoich zysków. Zupełnie charytatywnie grał też zespół HEROS, a goście mogli zrobić sobie zabawne zdjęcia w fotobudce. Już bez przebrań i także charytatywnie bal filmowała nasza kamera, a Krzysztof Piwowarek robił zdjęcia na profil fb. Nie zawiódł też Arek Braxton, który poprowadził drugą licytację.

Właśnie aukcje były najbardziej atrakcyjną osnową balu. W tym roku pod młotek Miśka i Arka poszły przeróżne przedmioty i usługi. Można było wygrać tatuaż od Ink Riot, pobyt w luksusowym hotelu Azzun, damkę ufundowaną przez sklep Świat Rowerów, metamorfozę w studiu AszE, bilety do opery lub teatru jak również tort artystyczny, czy ogromny bukiet kwiatów. Nie zabrakło też fantów dla fanów sportu jak rękawice Diablo Włodarczyka, czapka z podpisem Hołka oraz koszulka z podpisami zawodników Legii.

Sam Misiek też miał kilka gadżetów. Jak nie kalendarz z aktorkami, to worek wspomnień z planu Pierwszej miłości. Właśnie na plan serialu i to aż do Wrocławia pojedzie Anna Czyżewska ze znajomymi, której Koterski obiecywał podanie kawy w filmowym kadrze. Damką zaś chwaliła się Katarzyna Goźlińska, która jednak nie chciała przejechać się nią po parkiecie.

A w ogóle licytację trzeba zobaczyć. Szczególnie tę w wykonaniu Miśka, który po grze w komedii Mayday2 w Mińsku miał jeszcze tyle pary, że zagłuszał każdego, a skutecznie mamił licytujących. I to ze wstawkami z prywatnego życia oraz popisem wokalnym całkowicie zgodnym z zasadą, że śpiewać każdy może…

Numer: 8 (1116) 2019   Autor: J. Zbigniew PiątkowskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *