StanisławówNiebezpieczne rewiry

Policjanci z komisariatu w Stanisławowie przyjęli u siebie uczestników zimowych półkolonii. Uczestników wycieczki, której organizatorem był stanisławowski GOK, przywitał zastępca komendanta Paweł Chłopik. Towarzyszyli mu dzielnicowy oraz funkcjonariusz pionu kryminalnego.

Ferie w komisariacie

Niebezpieczne rewiry / Ferie w komisariacie

Funkcjonariusze oprowadzili młodzież po komisariacie i zapoznali z funkcjonowaniem jednostki. Opowiedzieli także o pracy policjanta, przytaczając kilka ciekawych historii, których celem było uzmysłowienie dzieciom, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem oraz, jakie mogą być konsekwencje prawne popełnionych przestępstw.

W sali odpraw policjanci przeprowadzili pogadankę związaną z bezpieczeństwem podczas trwających ferii. Poruszone zostały takie kwestie jak zagrożenia tzw. dzikich lodowisk, przestrzegano też przed organizowaniem na drogach publicznych kuligów. Mundurowi przekazali również, aby nie urządzać zabaw polegających na rzucaniu śnieżkami w jadące pojazdy, gdyż takie działanie może wywołać nieprzewidziane reakcje kierowcy i doprowadzić do wypadku

Numer: 7 (1115) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *