Jakubów stypendialny

Władze gminy Jakubów chętnie chwalą się dokonaniami swoich mieszkańców. Co roku wójt Hanna Wocial wraz z radnymi wręcza liczne nagrody i wyróżnienia, wśród których są także stypendia za najlepsze wyniki w nauce i sporcie. Właśnie podczas lutowej sesji rady gminy uhonorowano dwoje młodych sportowców, którzy swoimi sukcesami rozsławiają także gminę Jakubów.

Promują sportowo

Jakubów stypendialny / Promują sportowo

Pierwszą z nagrodzonych była Monika Piekarska. Absolwentka jakubowskiego gimnazjum jest zawodniczką mińskiego Walhalla Fight Club, który reprezentuje w kickboxingu. Z dużymi sukcesami startuje w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

Władze gminy wyróżniły też Wiktora Wójcickiego. Ten uczeń jakubowskiej podstawówki uprawia lekkoatletkę w UKS Herkules Sulejówek. Jak podawano w uzasadnieniu, osiąga on znakomite wyniki w skali powiatu i województwa.

Wójt Hanna Wocial nie ukrywała, że młodzi sportowcy są doskonałą promocją gminy. Stanowią też doskonały wzór dla innych, ponieważ dzięki wytrwałości potrafią wyznaczać sobie cele, a później je osiągać.

Numer: 7 (1115) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *