StanisławówRonin wyjazdowy

Zawodnicy i trenerzy klubu TSD Ronin Stanisławów wyjechali jak co roku na zimowisko. Pięciodniowy wyjazd w Góry Świętokrzyskie obfitował w treningi, ale także wypoczynek i dobrą zabawę…  

Gołoborze awansów

Ronin wyjazdowy / Gołoborze awansów

Po przygotowaniach, podczas czwartego dnia zimowiska nastąpiła weryfikacja przygotowań pod kątem egzaminów cząstkowych TSD i stopni Gup. Promocje na stopnie cząstkowe otrzymali: Marcin Kalata – 3 czerwone belki na biało żółtym pasie, Mateusz Bożym – 3 czerwone belki na biało żółtym pasie, Jan Boński – 3 czerwone belki na pomarańczowym pasie, Julia Brulińska – 3 czerwone belki na niebieskim pasie, Ola Kalata – 3 czerwone belki na niebieskim pasie, Kuba Suchenek – 3 czerwone belki na niebieskim pasie, Klaudia Szponar – 3 czerwone belki na niebieskim pasie, Michał Łokietek – 1 czerwoną belkę na fioletowym pasie, Julia Jeżak – 3 czerwone belki na fioletowym pasie, Norbert Socha 6 gup – 2 czerwone belki na zielonym za techniki nożne itp. oraz samoobronę, teorię, Kamil Skowronek 6 gup – 2 czerwone belki na zielonym pasie za formy, samoobronę, teorię, Patryk Skowronek 6 gup – 1 czerwona belka na zielonym pasie za samoobronę, teorię, Damian Szczęsny 6 gup – 3 czerwone belki na zielonym pasie.

Osoby, które otrzymały po 3 belki, mają prawo do przystąpienia do egzaminu na pełny stopień i pas następnego koloru.

Nie brakowało też obozowych konkursów. Z 22 punktami zwyciężyła Ola Kalata, za nią z 21 punktami znalazła się Klaudia Szponar, zaś podium zamknęły Julia Jeżak i Julia Brulińska, które zdobyły po 20 punktów. Jak widać, dziewczęta górą, wszystkie cztery znalazły się w finale. Panom niewiele zabrakło, ale poskutkowało większe zaangażowanie dziewcząt.

Zimowisko to nie tylko treningi. Był także czas na relaks, wypoczynek i zabawę. Nie zabrakło więc rozmów w pokojach, gry w bilard, wypadów do sklepów czy seansów filmowych w kinie i w ośrodku. Przed samym wyjazdem jeszcze jeden film i można było wracać do domów.

Numer: 6 (1114) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *