Niebezpieczne rewiry

Stanowcza reakcja mińskich prewencjuszy na łapówkarską propozycję zakończyła się osadzeniem 28-letniego Krzysztofa K. z Halinowa w policyjnym areszcie.

Pijana łapówka

Niebezpieczne rewiry / Pijana łapówka

Mężczyznę postawiono zatrzymać do kontroli w związku z jazdą samochodem bez zapalonych świateł, jednak ten nie zatrzymał się. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Na ulicy Warszawskiej udało się zatrzymać uciekający pojazd. Po sprawdzeniu kierowcy okazało się, że nie ma on przy sobie żadnych dokumentów, a do tego obowiązuje go sądowy zakaz jazdy pojazdami mechanicznymi. Co więcej, badanie alkomatem pokazało, że ma prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Krzysztof K. próbował namówić policjantów do odstąpienia od czynności służbowych, kilkukrotnie proponując im pieniądze. Takie zachowanie zakończyło się zatrzymaniem mężczyzny i osadzeniem w policyjnym areszcie.

Prokurator zastosował wobec Krzysztofa K. policyjny dozór i poręczenie majątkowe. Mężczyzna niebawem odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Numer: 19 (814) 2013   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *