Niebezpieczne rewiry

Przed kilkoma dniami policjanci zabezpieczyli ponad 1000 sztuk podrobionych perfum, kilkadziesiąt sztuk odzieży oraz galanterię. Stało się to w wyniku prowadzonego rozpoznania, w czasie którego mundurowi ustalili, że na jednej ze stron internetowych oraz portalach ogłoszeniowych wystawiane są produkty z nielegalnymi znakami towarowymi światowych marek.

Podróbki za milion

Niebezpieczne rewiry / Podróbki za milion

Cały proceder miał się odbywać na jednej z posesji w Sulejówku. Mundurowi w godzinach porannych pojechali w wyznaczone miejsce, gdzie ujawnili pomieszczenie gospodarcze, a w nim wspomniany towar. Obecny na miejscu przedstawiciel kancelarii prawnej, reprezentujący tylko część z podrabianych firm, wstępnie oszacował straty na ponad 800 tys. zł. Rynkowa wartość całego zabezpieczonego mienia to ponad milion złotych.

Policjanci zatrzymali obecnego na miejscu właściciela posesji, 32-letniego mężczyznę, któremu przedstawili zarzut nielegalnego używania znaku towarowego. Mężczyzna przyznał się do tego czynu. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Numer: 51/52 (1107/1108) 2018   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *