KołbielKalejdoskop

W Urzędzie Gminy w Kołbieli świętowano uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Pół wieku przeżyło 12 par, ale na uroczystości pojawiły się tylko cztery. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Kołbieli podczas, której przybyłe pary odnowiły przysięgę małżeńską. Po mszy w Urzędzie Gminy w Kołbieli odbyło się wręczenie medali.

Kołbiel złotek

Kalejdoskop / Kołbiel złotek

W imieniu Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczył Jubilatom wójt gminy Kołbiel Adam Budyta. Pogratulował wszystkim parom tak długiego, zgodnego i szczęśliwego pożycia małżeńskiego. Życzył zgromadzonym dalszych wspólnie przeżytych lat w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów oraz wielu spokojnych dni w gronie rodziny i przyjaciół. Podczas uroczystego spotkania Jubilaci otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Były kwiaty, toast za zdrowie, tort oraz pamiątkowe zdjęcia.

W uroczystości wziął udział również ksiądz proboszcz Krzysztof Abramowski, zastępca wójta Ewa Mazek oraz Magdalena Mazek – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kołbieli. Wszystkim Jubilatom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia. 

Numer: 50 (1106) 2018Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *