Kalejdoskop

Gminne Centrum Kultury w Mrozach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA. Tematyka tegorocznej edycji będzie nawiązywała do 100-lecia odzyskania Niepodległości, więc przewidziana jest nagroda specjalna za najlepsze wykonanie pieśni bądź piosenki legionowej, natomiast plastycy będą tworzyć pracę o rozbiorach i walce o niepodległość na terenie powiatu mińskiego.

Ojczyzna wyznań

Kalejdoskop / Ojczyzna wyznań

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego odbędzie się w poniedziałek 15 października, natomiast zmagania w kategoriach recytacja i śpiew, odbędą się kolejno we wtorek 16 i 17 października. Ostatecznym terminem przyjmowania zgłoszeń jest piątek, 5 października, a finał przewidziano w niedzielę 28 października.

Podczas tegorocznej edycji przeglądu w kategorii śpiew równolegle odbędą się przesłuchania do II Przeglądu Festiwalowego O, ZIEMIO POLSKA – Z PIEŚNIĄ I PIOSENKĄ DO NIEPODLEGŁOŚCI, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w obydwu przeglądach jednocześnie, ale po dokonaniu dwóch odrębnych zgłoszeń do poszczególnych przeglądów.

Współorganizatorem mroziańskiego przeglądu jest powiat miński.

Numer: 38 (1094) 2018   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *