HalinówLiga w Halinowie

Ruszyły rozgrywki Halinowskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Pogoda na rozgrywanie spotkań wreszcie stanęła na wysokości zadania. Emocji nie brakuje, podobnie jak ciekawych wyników, w związku z tym kibiców podczas rozgrywek pojawia się coraz więcej. Świadczy to o tym że społeczność gminy Halinów jest głodna takich inicjatyw.

Szóstki do boju

Liga w Halinowie / Szóstki do boju

Zawodnicy są już po 2 kolejkach. W pierwszej Osiedle Hibnera po zaciętej walce pokonało Rozwijamy Talenty 9:7. Zjednoczone Emiraty Halinowa przegrały z KS Masters 1:3, a FC Po Nalewce rozgromiło Legię.Net aż 2:11. Nie powiodło się też halinowskim urzędnikom, którzy przegrali z Gwiazdozbiorem aż 0:5. Natomiast mecz Aquazim - OSP został przełożony.

W drugiej kolejce Gwiazdozbiór zremisował 2:2 ze strażakami, a Rozwijamy Talenty zdecydowanie pokonało Aquazim, wygrywając aż 2:11. UM Halinów strzelił jednego gola FC Po Nalewce, a ci odwdzięczyli się aż 14. KS Masters wygrało z Legią.Net 7:4, a Osiedle Hibnera pokonało Zjednoczone Emiraty Halinowa 9:2. Po dwóch kolejkach na czoło ligowej tabeli wysunęli się: FC Po Nalewce, Osiedle Hibnera i KS Masters. Każdy z 6 punktami na koncie. Za nimi znajdują się kolejno: Gwiazdozbiór, Rozwijamy Talenty, ZE Halinowa, Aquazim, Legia. Net i UM Halinów. Najlepszymi strzelcami jak na razie ogłoszono Krzysztofa Wieczorka (Rozwijamy Talenty) i Pawła Rosę (FC Po Nalewce), którzy zdobyli po 8 bramek.

Rozgrywki śledzić można na stronie Halinowskiej Ligi Szóstek Piłkarskich - www.hlsp.pl.

Numer: 17/18(812/813)2013   Autor: (jk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *