Burmistrz Kałuszyna Marian Soszyński wspólnie z dyrektor biblioteki Anną Andrzejkiewicz w ramach funkcjonującego przy GCI Okienka przedsiębiorczości zorganizowali spotkanie informacyjno-szkoleniowe  dla przedsiębiorców z gminy Kałuszyn.

Na razie szkolą

Na razie szkolą

Pierwszą część szkolenia przeprowadziła Karolina Kołodziejczyk ze szwajcarskiej jednostki certyfikującej. Licznie zebrani przedsiębiorcy uzyskali dokładne informacje na co można obecnie uzyskać dofinansowanie ze środków UE, jaki jest tryb składania wniosków o dofinansowanie, jaki jest proc.dofinansowania projektów ze środków unijnych, minimalna i maksymalna wartość projektów.
Natomiast Hubert Pasiak  z siedleckiej LGD „Kapitał – Praca – Rozwój” zapoznał zebranych z celami działania stowarzyszenia oraz przedstawił możliwości pozyskania środków finansowych przez przedsiębiorców poprzez składanie wniosków o dofinansowanie do tegoż stowarzyszenia oraz możliwościami pozyskania środków z Leadre’a. Należy nadmienić, iż gmina Kałuszyn przystąpiła do tegoż stowarzyszenia w kwietniu 2008 roku. Przedsiębiorcy otrzymali również materiały szkoleniowe i wyrazili chęć uczestniczenia w podobnych szkoleniach w najbliższym czasie. (ak)

Data: 11.02.2009Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *