W Bibliotece Publicznej w Kałuszynie rozpoczęto cykl spotkań z poezją. Od 27 października 2011 r. w każdy ostatni czwartek miesiąca organizowane będą wieczory poetyckie.

Liryczne spotkania

Liryczne spotkania

„Zostanie po mnie…” to tytuł pierwszego z nich. Podczas tego spotkania kałuszynian zaszczycili swoją obecnością artyści scen warszawskich Joanna Mioduchowska i Mariusz Żółkiewka, którzy wspólnie wykonali kilka pięknych utworów z tekstami J. Iwaszkiewicza, A. Asnyka, J. Tuwima, B. Leśmiana oraz piosenki autorskie z repertuaru pani Joanny.
Aby stworzyć liryczną atmosferę i oddać się w pełni nastrojowi wieczoru, wnętrze biblioteki zostało przyozdobione jesiennymi dekoracjami, a na specjalnie przygotowanych stolikach zapłonęły świece. Wśród licznie przybyłych gości znaleźli się mieszkańcy Kałuszyna i okolic, którzy w lirycznym klimacie mogli poddać się chwili zadumy i refleksji. Kolejne spotkanie z poezją w Bibliotece Publicznej w Kałuszynie będzie nosiło tytuł „Małe tęsknoty” i odbędzie się 24 listopada 2011 o godz. 17.00. Organizatorzy już teraz zapraszają wszystkich miłośników poezji. (jk)

Data: 16.11.2011

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *