Niedziela, 8 stycznia 2012 rok to dla Kałuszyna ważny dzień. A właściwie mała rocznica, bowiem od 10 lat w miejscowej szkole podstawowej pod czujnym okiem szefa sztabu Teresy Kowalskiej gra orkiestra Owsiaka.

Serca z Kałuszyna

Serca z Kałuszyna

Praca nad finałem rozpoczęła się już 30 grudnia – przedstawiciele sztabu odwiedzili Fundację WOŚP w Warszawie, gdzie spotkali się z Jurkiem Owsiakiem, przedstawiając swoje plany i uzyskując podpisy na przygotowanych gadżetach. Nagrali film pod hasłem „10 lat razem w Kałuszynie” oraz wzięli udział w nagraniu reportażu TVN, który zostanie wyemitowany w programie telewizyjnym UWAGA właśnie 8 stycznia.
W roku 2012 SZTAB KAŁUSZYN liczy 41 wolontariuszy oraz 30 nauczycieli SP pracujących przy imprezach, a program XX finału WOŚP realizowany jest w Kałuszynie pod hasłem: Małe i Duże w Czasie Podróże – 10 Lat Razem.
Jak co roku w dniu finału odbędzie się sprzedaż gadżetów orkiestrowych i darów – w tym specjalne serduszka dla darczyńców oraz repliki piłek ADIDAS EURO 2012 – Tango 12. Przez cały dzień działała będzie kawiarenka „Dziesięć uderzeń serca”, a dla najmłodszych przygotowali zabawę z fantami pod tajemniczo brzmiącym tytułem „Strzał w dziesiątkę”. (jaz)

Data: 03.01.2012

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *