W niedzielę 26 sierpnia park miejski w Kałuszynie zabrzmi charytatywnie. Właśnie  uczniowie i nauczyciele miejscowego gimnazjum organizują tam koncert na rzecz dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi.

Rynek na rzecz

To licealistka Kinga Kwiatek z Olszewic chorująca na białaczkę od lipca 2011 r., 16-letni Kamil Dybek chorujący od marca 2012 roku na nowotwór kości i 4-letnia Nikola Wąsowska, która choruje od wczesnego dzieciństwa.
Na rzecz potrzebujących wystąpi Kasianiecka, na akordeonie zagra Krzysztof Mroczek, na klarnecie – Joanna Gomółka z akompaniatorem Piotrem Szczepanikiem,  Praskie Małmazyje oraz rokowa Forma  i Maqama z Warszawy.
Aukcję prac plastycznych poprowadzi Rafał Mroczek z serialu „M jak miłość”, nastąpi promocja zdrowego stylu życia, będzie kusiła kawiarenka pod Lipami i  zabawy dla najmłodszych.
Zbiórka pieniędzy po każdej Mszy św. za aprobatą proboszcza Szymańskiego i w trakcie koncertu od 14.00 do 21.00 pod patronatem burmistrza Kałuszyna i przy pomocy domu kultury, szkoły podstawowej, biblioteki publicznej  oraz ZOZ w Kałuszynie. (jaz)

Data: 22.08.2012

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *