Powiat kolarzy

Nie opadły jeszcze emocje po środowym Kolarskim Kryterium Ulicznym im. Feliksa Rawskiego w Mińsku Mazowieckim, a tu już cztery dni później znów kolarskie emocje w powiecie mińskim

Górski Okuniew

Powiat kolarzy / Górski Okuniew

Tym razem jednak do walki stanęli kolarze na rowerach górskich. Areną zmagań dla zawodników MTB była arcytrudna technicznie trasa poprowadzona na terenie zespołu parkowego w Okuniewie. Było na co popatrzeć. Momentami ich wyczyny zaprzeczały prawom fizyki, a sam burmistrz Ciszkowski podziwiał z niedowierzaniem rywalizację, wdrapując się wcześniej na najlepsze punkty obserwacyjne. Tak więc powiatowe kolarstwo wykonało kolejny krok do przodu. Po Mińsku, Mrozach, Dębe Wielkim i Jakubowie – Halinów i Okuniew stały się terenem gościnnym dla nowych, śmiałych sportowych inicjatyw dedykowanych młodzieży i dzieciom.
Główni bohaterzy tego dnia na Okuniewskiej trasie to zawodnicy BDC Huragan Wołomin, Warszawskiego Klubu Kolarskiego, SK Bank Team, BSA PRO TOUR oraz V MAX Mińsk Mazowiecki.
Młodzi zawodnicy Klubu Kolarskiego V MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki w Okuniewie radzili sobie nieźle. Stoczyli pasjonujące pojedynki z rywalami, z ciężkim terenem oraz własnymi słabościami. Tradycyjnie brylowali w swoich kategoriach wiekowych Dawid Rosochacki, Małgosia Tomaszycka i Dominik Jarosz, który dzień wcześniej startując w maratonie MTB w Radzyminie miał poważną kolizję z samochodem.

Numer: 2012 35   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *