Miński KS Taekwon-Do

Jak co roku, w okresie wakacji Miński Klub Sportowy Taekwon – Do zorganizował dla swoich członków letni obóz sportowo-żeglarski. W jego trakcie poprzez codzienne wielogodzinne zajęcia adepci podnosili swoje umiejętności w tej koreańskiej sztuce walki

Nad wodę po stopnie

Miński KS Taekwon-Do / Nad wodę po stopnie

Od 14 do 28 lipca kilkudziesięcioro mińskich zawodników i zawodniczek wraz z trenerem Jackiem Łuniewski i opiekunami trzeci raz z rzędu gościło na pojezierzu kaszubskim w – sprawdzonym już – ośrodku wypoczynkowym Psia Góra w Swornychgaciach koło Chojnic.
Trener Jacek Łuniewski aplikował swoim podopiecznym bardzo urozmaicone jednostki treningowe składające się z ćwiczeń ogólnorozwojowych, siłowych, rozciągających i technicznych.
Zwieńczeniem dwóch tygodni ciężkiego treningu był egzamin na stopnie uczniowskie KUP, po którym ze swoich awansów mogą się cieszyć: Konrad Bernacki, Wojciech Gall, Jakub Witan, Kajetan Gorczyca, Jakub Kalinowski, Cezary Jackowski, Mateusz Wawrzeńczak, Przemysław Pieńkowski, Piotr Śliwiński, Adam Malinowski, Jakub Szmidt, Marek Chrostowski i Diana Jędrasik.           
Oprócz tego klubowicze brali udział w zajęciach żeglarskich zakończonych egzaminem na patent żeglarski. Jako kolejni do grona klubowiczów posiadających ten dokument Polskiego Związku Żeglarskiego dołączyli: Natalia Piórkowska, Natalia Cecotka, Gabriela Misterkiewicz, Michalina Mikulska oraz Mikołaj Mikulski.
Dwutygodniowy pobyt na Kaszubach urozmaicały kąpiele w jeziorze, wieczorne ogniska, gry i zabawy zespołowe, spływ kajakowy malowniczą trasą wiodącą przez jeziora Laska, Księże, Parszczenka, Śluza, Witoczno i Karśnieńskie, przejażdżki rowerami wodnymi, a także rejsy żaglówkami po okolicznych jeziorach i wycieczki rowerowe.
Dwa tygodnie pobytu nad jeziorami minęły bardzo szybko i klubowicze z żalem opuszczali gościnne Kaszuby.
Następny klubowy obóz – już za rok.

Numer: 2012 32 33   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *