Przed Euro 2012

W poniedziałek, 4 czerwca na stadionie miejskim w Sulejówku odbył się pierwszy i jedyny trening publiczny reprezentacji Rosji podczas przygotowań do Euro 2012. Czy jedyny? W Sulejówku mogą odbyć się jeszcze nawet dwa dodatkowe treningi publiczne drużyny reprezentacji Rosji

Rosja już trenuje

Przed Euro 2012 / Rosja już  trenuje

Był to pierwszy zapowiedziany, otwarty trening drużyny rosyjskiej. Jednak otrzymałem informację, że Rosjanie nie wykluczają większej ilości treningów publicznych – powiedział nam burmistrz Arkadiusz Śliwa.
Organizacja kolejnych treningów otwartych dla kibiców, mediów, gości będzie zależeć od wyjścia z grupy Rosjan, a więc kluczowym może okazać się mecz Polska-Rosja, który odbędzie się 12 czerwca. Po nim Rosja będzie już wiedziała, na czym stoi. Wówczas w Sulejówku mogą odbyć się jeszcze nawet dwa dodatkowe treningi publiczne drużyny reprezentacji Rosji, co przyznała przede wszystkim strona rosyjska. A więc Sulejówkowi powinno zależeć, żeby to Polska i Rosja znalazły się na pierwszych dwóch miejscach w grupie i z niej wyszły.
Rosjanie są jednymi z faworytów Mistrzostw Europy 2012 w piłce nożnej. Prawdopodobnie kolejne treningi w dalszej fazie rozgrywek mogłyby do miasta marszałka Józefa Piłsudskiego ściągnąć tłumy rosyjskich kibiców. 4 czerwca Sulejówek zdał egzamin podczas treningu otwartego. Czy miasto jest przygotowane na kolejne, nieporównywalnie ważniejsze treningi? – Wydaje mi się, że wszystko mamy zapięte na ostatni guzik – zapewnił nas burmistrz Śliwa.

Numer: 2012 23   Autor: Robert Wit WyrostkiewiczKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *