Rewiry bezprawia

Matka z dwójką dzieci w osobowym samochodzie na parkingu dla ciężarówek – taką zmyślną przykrywkę opracowała sobie pewna mieszkanka Grodziska Mazowieckiego. Nie przewidziała tylko jednego – że to właśnie ona może przykuć uwagę parkingowych dozorców.

Niepozorna matka

Rewiry bezprawia / Niepozorna matka

Opisywana kobieta pojawiła się w środku nocy na parkingu dla ciężarówek w Grębiszewie. To własnie tam nakryli ją ochroniarze, którzy zobaczyli jak niesie bańkę z paliwem i gumowy wąż. Później okazało się, że kobieta chciała zanieść ją do zaparkowanej niepodal skody, gdzie czekali na nią jej synowie. Kiedy wyczuła, że może wpaść w ręce dozorców, wraz z młodszym synem próbowała uciekać. Starszy natomiast, starał się odjechać, lecz tak nieudolnie, że zachaczył podwoziem o obniżenie terenu.
Policjanci, którzy przyjechali na interwencję, zatrzymali kobietę i razem z dziećmi zabrali ją do komendy. Okazało się, że kobieta spuściła z ciężarowego dafa 150 litrów oleju napędowego. Czynu tego dopuściła się 51-letnia Krystyna F., która przyznała się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddała się karze.

Numer: 2012 16Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *