Judo na wyjeździe

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego KONTRA wzięli udział w kilku turniejach, w których odnieśli niemałe sukcesy

Potrójna KONTRA

Judo na wyjeździe / Potrójna KONTRA

W sobotę, 10 marca klub Gwardia Warszawa zorganizował wiosenne ogólnopolskie mistrzostwa uczniowskich oraz policyjnych klubów sportowych w judo dla dzieci. Najlepiej z KONTRY wypadła Julia Nowosad, która w wadze 42 kg zdobyła brązowy medal. Piąte miejsca zajęli Damian Siwak – w tej samej wadze co jego koleżanka oraz Aleksander Wiącek – w 46 kg.
Tydzień później Aleksandra Polkowska, podopieczna trenera Zdzisława Wiącka zgarnęła srebro w mistrzostwach Warszawy im. Jana Ślawskiego organizowanych dla dzieci z roczników ’00 i ’01. Natomiast dzień później zawodnicy KONTRY rywalizowali w turnieju Funny – Warszawska Olimpiada Młodzieży.
W roczniku ’03 złote  medale w wadze 29 kg zdobyli Krystian Adamczyk oraz Maria Zaborowska – 45 kg. Ponadto wśród zawodników trenera Zdzisława Wiącka piąty był Wojciech Tworus, a podopieczni Sebastiana Wiącka z rocznika ’02, Szymon Kania i Piotr Pawłowski, również zajęli piąte pozycje.
UKS Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim zaprasza dzieci i młodzież na treningi judo oraz kursy samoobrony. Kontakt pod nr 511 896 399, a więcej informacji można znaleźć pod adresem www.judokontra.org.pl.

Numer: 2012 13   Autor: (ip)