Halówka w powiecie

W sobotę w hali sportowej w Siennicy rozegrano IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej, który zgromadził 142 zawodników z rocznika ’98

Międzynarodowo w Siennicy

Halówka w powiecie / Międzynarodowo w Siennicy

12 drużyn podzielono na dwie grupy, a potem rozegrano kolejno mecze o poszczególne miejsca. W zawodach zwyciężył warszawski Junak, który pokonał sobolewski Zryw dopiero po rzutach karnych. Trzecie miejsce przypadło ekipie Gaudium Zamość, która wygrała 1:0 z Dwernickim Stoczkiem Łukowskim. Bój o piątą pozycję stoczyły Jedność Żabieniec i Sparta Jazgarzew, a górą byli ci pierwsi. PKS Life Siennica ukończył turniej na miejscu siódmym, pokonując Mazowsze Miętne w jedenastkach 2:1. W spotkaniach o miejsca dziewiąte i jedenaste zwyciężyli goście z Białorusi – zespoły Iwie Białoruś oraz Wasziliszki Białoruś, z którymi przyjechali księża pracujący w tamtejszych parafiach. Puchary, medale i inne nagrody wręczali prezes PKS LIFE Siennica ks. Robert Pogorzelski oraz wójt gminy Grzegorz Zieliński. A w najbliższą sobotę 3 marca odbędą się I Parafialne Zawody Sportowe Diecezji Warszawsko – Praskiej.

Numer: 2012 09   Autor: (ip)