Regionalne przełaje

Kolejny sukces odnieśli mińscy sportowcy w regionalnych biegach przełajowych w ramach mazowieckich igrzysk młodzieżowych. Sztafeta z SP-1 im. Kopernika prowadzona przez Grzegorza Cyrana zwyciężyła w swojej kategorii

Sztafetowy Kopernik

W składzie złotej dziesiątki znaleźli się: Łukasz Sikorski, Kamil Gańko, Mariusz Wiącek, Mateusz Zawadka, Bartłomiej Bartnicki, Maciej Zwierz, Bartosz Dróżdż, Karol Bakuła, Jarosław Łada i Kamil Stokowski, a w rezerwie byli jeszcze: Damian Żołądek i Piotr Krajewski.
Z brązowymi medalami z zawodów wróciły dziewczęta z ZS-1 im. Kazimierza Wielkiego. Trener Marek Suwała ustawił sztafetę w składzie: Ilona Mączyńska, Aneta Piecyk, Małgorzata Piwek, Aneta Stańczuk, Emila Mazurek, Sylwia Jesień, Aleksandra Mędrzycka, Monika Matak, Barbara Niemczak i Marta Karlikowska, a w rezerwie jeszcze były: Sylwia Wróblewska i Wioleta Jachna. Poniżej oczekiwań wypadły inne mińskie sztafety. Chłopcy z ZS-1 znaleźli się dopiero na 8. miejscu, ich koledzy z Macierzanki na 9., a najgorzej wypadły dziewczęta z Macierzanki zajmując przedostatnie miejsce wśród licealistek regionu. Okazją do wielkiego rewanżu będą wiosenne biegi przełajowe. Mamy nadzieję, że mińskie drużyny ją wykorzystają.

Numer: 2005 44   Autor: (jot)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *