Miński hokej

W niedzielę 20 lutego w godzinach porannych na miejskim lodowisku zainaugurowano sezon hokejowy

Wygrana na inaugurację

Miński hokej / Wygrana na inaugurację

W tym dniu ekipa z Mińska Mazowieckiego mierzyła swe sił z ekipami gości z Zalesia Górnego i Góry Kalwarii. Mecz rozgrywany był nietypowo dla hokejowych zasad, gdyż zawodnicy uzgodnili, że zagrają dwie partie po 25 minut, a nie tercje po 20 minut. W obu połowach padł identyczny wynik – 1-1 w związku z tym po upływie 50 minut spotkania na tablicy widniało 2-2. Zarządzono strzelanie rzutów karnych i w tym elemencie hokejowego rzemiosła lepsi, a tym samym skuteczniejsi, okazali się miejscowi zawodnicy wygrywając 2-0. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali wytrawni sędziowie z Siedlec – Krzysztof Karaś z synem. Udane otwarcie sezonu hokejowego stało się faktem.
Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem „hokejowych twardzieli” w boju serdecznie zapraszamy na mecz w najbliższą niedzielę o godz. 8.30, kiedy to skrzyżują kije hokejowe drużyny z Mińska i Siedlec.

Numer: 2011 09   Autor: (jaz)