Wrócili z brązami

W Sochaczewie 28 listopada odbył się już IV Ogólnopolski Turniej Judo młodzików i młodziczek oraz dzieci

Weekend medali

Wrócili z brązami / Weekend medali

Miński klub UKS Judo KONTRA reprezentowało 9 zawodniczek i zawodników. W kategorii młodziczek brąz zdobyła Paulina Przyczyna w wadze 52 kg. Wśród młodzików na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Sternicki startujący w kategorii 46 kg. W tej samej kategorii wagowej poza podium znalazł się Cyprian Kolbowski, który ostatecznie zajął V miejsce.
Wśród najmłodszych brązowy medal zdobyła Katarzyna Przyczyna, która mierzyła się w kategorii wagowej 36 kg. Natomiast V miejsce w wadze 50 kg zdobył Michał Szczepański.
Medale i nagrody osobiście wręczył mistrz olimpijski Paweł Nastula oraz wicemistrzyni olimpijska Aneta Szczepańska. Rozdawali oni autografy oraz pozowali do wspólnych zdjęć z młodymi adeptami judo.
Jednocześnie trener zawodników informuje, że otwarte zawody powiatu mińskiego w judo dla dzieci i młodzieży planowane na 5 grudnia z powodu II tury wyborów zostają przełożone na 11grudnia. Zawody te odbędą się na sali gimnastycznej GM-3. Rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 11.30.

Numer: 2010 49   Autor: (cs)