Liga wędkarska

Po wielkim triumfie wędkarzy Garwolina na mińskich Łazienkach wydawało się, że to oni będą triumfatorami sezonu w Powiatowej Lidze Wędkarskiej, zwłaszcza że ostatnie zawody 18 września miały się odbyć na ich terenie

Triumf moczykijów

Na starcie zawodów stanęło 6 trzyosobowych drużyn i już w pierwszej turze mińszczanie Andrzej Dawert i Sylwester Dawidziuk uzyskali najlepsze wyniki. W drugiej turze spodziewali się mocnego ataku gospodarzy i drużyn Łaskarzewa, Maciejowic i Sobolewa. Nikt się nie spodziewał tego, co nastąpiło - mińszczanie znokautowli rywali zajmując trzy pierwsze miejsca. W rezultacie zawody wygrał Sylwester Dawidziuk z Dębego przed Andrzejem Dawertem z mińskiego 22 KW i Ireneuszem Kwasem z Sobolewa. Drużynowo też triumfowali mińszczanie -11 pkt, przed drużyną Kwasów -16 pkt i Maciejowicami - 21 pkt.
Po podliczeniu wyników sezonu okazało się, że mińszczanom ostatnie zawody zapewniły prymat. Pierwsze miejsce przypadło Sylwestrowi Dawidziukowi - 116 pkt przed Andrzejem Dawertem 115 pkt i Markiem Jańcem z garwolińskiego Podwórka. Z kolei ta drużyna (Marek Janiec, Krzysztof Wieteska i Andrzej Kozicki) zwyciężyła ligę drużynowo wyprzedzając Mińsk (Andrzej Dawert, Sylwester Dawidziuk i Andrzej Patoleta) i Sobolew (rodzina Kwasów - Irek, Tomek i Radek).

Numer: 2005 39   Autor: (jot)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *