Judocy w Warszawie

Judocy mińskiego klubu KONTRA z Mińska Mazowieckiego startowali w zawodach  pod nazwą Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Judo (rocznik (95-96), które odbyły się 20 września w Warszawie

Walczyli o punkty

Judocy w Warszawie / Walczyli o punkty

Była to najważniejsza impreza w tej kategorii wiekowej w kraju. Za zdobyte miejsca zawodnik oraz klub otrzymują punkty w ogólnopolskim systemie sportu młodzieżowego.
Złote medale zdobyły: Paulina Przyczyna - do 40kg i Klaudia Rawska - do 63kg  trenera Zdzisława Wiącka. Obie zdobyły po 3 punkty. Brązowe medale zdobyli: Aleksandra Kokoszka - do 40kg trenera Sebastiana Wiącka i Robert Rybczyński - do 73 kg - trener Zdzisław Wiącek. Oboje zdobyli po 1 punkcie. Po 1 punkcie zdobyli również :zajmująca V miejsce w wadze do 48 kg Sylwia  Parol oraz siódmy Tomasz Sternicki. Łącznie miński klub  wywalczył 10 punktów.

Numer: 2009 39   Autor: (jaz)