Sport w powiecie

18-osobowa drużyna z Klubu Karate Tsunami - UPLKS Stanisławów, prowadzonego przez trenera Jacka Keslera przebywała na obozie szkoleniowo-wypoczynkowym zorganizowanym w nadmorskich Sianożętach k/Ustronia Morskiego

Tsunami nad morzem

Sport w powiecie / Tsunami nad morzem

Dla podopiecznych Keslera obóz był zwieńczeniem aktywnego, ale i obfitującego w wiele znaczących sukcesów końca sezonu sportowego, który przyniósł liczne zdobycze medalowe.
W kwietniu licząca 11 osób reprezentacja klubu brała udział w kolejnej już VII edycji Pucharu Polski Ashihara Karate rozegranym w Darłówku, skąd przywiozła tytuł drużynowego mistrza Polski w konkurencji sumo-grappling (połaczenie zapasów i sumo) oraz drużynowego wicemistrza Polski w konkurencji kumite knockdown (kontaktowe walki sportowe) zdobywając 10 medali - 3 złote i 7 srebrnych.
Ostatnim testem był dla stanisławowskich karateków udział w V Turnieju Taekwondo Młodzików i Juniorów o Mistrzostwo Okręgu Lublin Puchaczów Open 2009. Tam sześcioro tsunamistów rywalizowało w takich konkurencjach jak tradycyjne formy stylowe, sprawnościowy tor przeszkód, techniki specjalne, walki soft-stick (piankowe pałki) oraz walki sportowe semi-contact.
Już w trakcie zgrupowania prowadzone były trzy treningi dziennie. Także na plaży i we wzburzonych falach Bałtyku.

Numer: 2009 35   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *