Sport w powiecie

Na kortach tenisowych MOSiR nie odczuwa się letniej kanikuły. Do sobotniego turnieju o puchar firmy „Konstans” przystąpiło 43 zawodników.

O fanty Konstansu

 Niedzielne zmagania wyłoniły ostatecznie „ósemkę”, która wspólnie z rozstawionymi graczami przystąpi do finałowej rywalizacji 29 i 30 sierpnia. Tenisowy finał nastąpi w niedzielę 13:00 na korcie tenisowym przy ul. Sportowej.
Zapowiada się on niezwykle atrakcyjnie z kilku powodów: działacze Mińsko-Mazowieckiego Towarzystwa Tenisowego planują w porozumieniu z dyrekcją MOSiR wkomponować ostatni pojedynek w ramy pikniku sportowo-rekreacyjnego, który odbędzie się również w niedzielę. X turniej z cyklu „Grand Prix” wzbudza dreszczyk emocji także z uwagi na tradycyjnie cenne upominki ufundowane przez Konstantego Króla, a do zwycięstwa nie ma zdecydowanego faworyta.
We wrześniu zapraszamy na mistrzostwa powiatu, następnie turniej mistrzów oraz kilka turniejów dla mniej zaawansowanych amatorów tenisa ziemnego, który roztacza w naszym mieście coraz szersze kręgi.

Numer: 2009 35   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *