Niebezpieczne rewiry
Policjanci z Mińska Mazowieckiego w najlepszy sposób realizują swoje obowiązki, pracując na rzecz wszystkich obywateli w naszym powiecie.
Wyróżnieni w stolicy

Zasługi funkcjonariuszy doceniono podczas centralnych i stołecznych obchodów 90 rocznicy powstania policji. Wśród wyróżnionych znaleźli się nadkomisarz Paweł Winek, aspirant Wacław Spodar i młodszy aspirant Paweł Salamon.
Wśród 44 policjantów z garnizonu stołecznego nagrodzonych przez Komendanta Stołecznego Policji insp. Adama Mularza, znalazło się dwóch policjantów z mińskiej Komendy. Pierwszy z nich to asp. szt. Henryk Mlącki i drugi chcący zachować anonimowość to jeden z kryminalnych, dzięki któremu rozwiązano kilka spektakularnych spraw. Życzymy naszym policjantom, aby powodzenie w służbie towarzyszyło im na ścieżce kariery zawodowej.
Numer: 2009 31
Komentarze
DODAJ KOMENTARZ