Niebezpieczne rewiry

Miło jest nam poinformować, że 21 maja podczas finału XIV Edycji konkursu wiedzy policyjnej, który odbył się w Warszawie, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza z Mińska Mazowieckiego, zajęła wysoko punktowane siódme miejsce.

Szóstka na siódemce

Niebezpieczne rewiry / Szóstka na siódemce

Pod czujnym okiem Hanny Gorzałki i Magdy Jakubowskiej, zwycięzcy powiatowego półfinału konkursu wiedzy policyjnej pod hasłem „Poznajmy się Bliżej” przygotowali przedstawienie pod tytułem „Rzepka” w formie dramy, którą zaprezentowali podczas finału w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Aktorami tego przedstawienia byli: Marika Chłopik, Mateusz Engelbrecht i Aleksandra Jałocha. Mińska Mazowieckiego młodzież dobrze przygotowała się do występu, zajmując wysokie siódme miejsce. Podczas wyjazdu na finał, reprezentacji szkoły towarzyszył komisarz Piotr Słoński, odpowiedzialny za zgłoszenie zespołu do występu i wszelkie wsparcie podczas konkursu.
Występy niosły przesłanie o konieczności zachowania trzeźwego umysłu. Miały pokazać jak groźna jest patologia pijaństwa, a przede wszystkim skłonić do refleksji i przemyśleń, nie tylko młodzież, ale też rodziców. Dla policjantów z Mińska Mazowieckiego młodzież z szóstki zajęła tylko i wyłącznie pierwsze miejsce. Policjanci zapraszają na kolejne eliminacje, które odbędą się ponownie na jesieni przyszłego roku.

Numer: 2009 22

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *