Niebezpieczne rewiry

Policja nadal poszukuje Stanisława Mikity, który 13 lutego ok. 23.00 wyszedł z mińskiego szpitala i udał się w nieznanym kierunku. Przypominamy, że mężczyznę odpowiadającego jego rysopisowi widziano godzinę później w okolicach dworca kolejowego.

Wciąż zaginieni

Niebezpieczne rewiry / Wciąż zaginieni

Do dnia dzisiejszego kontaktu z rodziną nie nawiązał Sebastian Wiśniewski ze Starego Konika, który rano 9 czerwca 2006 roku wyszedł z domu swojej matki. Zaginiony, który dziś ma 30 lat, jest szczupłej budowy ciała, mierzy 176 cm wzrostu, ma brązowe oczy i włosy w kolorze ciemny blond.
Mińska Policja oczekuje też na wszelkie informacje na temat Jana Frelaka zamieszkałego przy ul. Prądzyńskiego w Dębem Wielkim Wielkim. Mężczyzna jest niewysoki – 165 cm wzrostu – ma niebieskie oczy, proste szpakowate włosy czesane do góry, owalną twarz, bladą cerę oraz widoczne braku w uzębieniu. Wszelkie informacje w tych sprawach prosimy kierować do Komendy Powiatowej w Mińsku Mazowieckim Tel. (025) 7597-200, najbliższą jednostką policji pod nr 997 bądź pod numer alarmowy 112.

Numer: 2009 16

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *