MKS Mazovia odniosła pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Na swoim boisku pokonała Amur Wilgę 2:1. Z kolei drużyna MOSiR’92 rozgromiła rówieśników z Korony Olszyc 18:1

Pierwsze z Wilgą

Ligi piłkarskie / Pierwsze z Wilgą

Mińszczanie bardzo dobrze rozpoczęli mecz. Pierwszy strzał oddał już w 8 minucie Jarek Krajewski. Przez kolejne pół godziny piłkarze Mazovii mieli jeszcze dużo podobnych sytuacji. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w zamieszaniu podbramkowym gola główką zdobył Adam Biernacki, choć udział przy tym trafieniu miał mózg tej drużyny, Tomasz Jurek.
Niedługo mińszczanie cieszyli się z prowadzenia. Amur po kilku zmasowanych atakach strzelił kontaktowego gola. Piłkarze Mazovii nie zamierzali tak łatwo się poddać. Zwycięstwo Mazovii zapewnił jednak nie kto inny, jak strzelec pierwszej bramki – Adaś Biernacki, tym razem popisując się fenomenalnym strzałem z dystansu wprost w „okienko”. W meczu po raz pierwszy w barwach Mazovii zaprezentował się Nigeryjczyk Charles i wypadł w swojej roli bardzo dobrze.
W IV lidze północ Victoria Sulejówek przegrała z Naprzodem w Zielonkach 0:4. W pierwszej połowie czerwoną kartkę obejrzał Paweł Płóciennik, w drugiej – Zbigniew Cacko. Pogoń Siedlce zremisowała u siebie 2:2 z Tęczą 34 Płońsk. Pierwszą bramkę kontaktową strzelił Tomasz Stromecki, drugą - Mariusz Kruk. W siedleckiej okręgówce Victoria Kałuszyn wygrała z jutrzenka Cegłów 5:2. Tygrys Huta Mińska zremisował 1:1 z MKS Małkinią. Tęcza Stanisławów uległa ŁKS Łochów 1:3.
W B - klasie Siedlce, Mazovia II Mińsk Mazowiecki wygrała 1:0 z Livią Łochów. Zwycięstwo zapewnił mińszczanom Adrian Czmoch.
Drużyna MOSiR’92 Mińsk Mazowiecki wygrała z Koroną Olszyc aż 18:1, choć gdyby wciąż atakowali bramkę przeciwników, wynik mógłby być przynajmniej dwa razy wyższy. Bramki strzelali: Szymek Chomicz 6, Rafał Szeląg 3, Arek Retkowski 2, Paweł Sabak 2 oraz po jednej Przemysław Chłopik, Łukasz Jackiewicz, Łukasz Zagańczyk, Mateusz Kulka i Sebastian Nowicki.