W Mińsku

Na rogu ulic Warszawskiej i Nadrzecznej na drugim piętrze znajduje się Dziecięcy Klub Rozrywki Mrówkolandia. Tam właśnie w niedzielę, 3 lutego zorganizowano karnawałowy bal dla dzieci z 800 balonami

Mrówkowe ostatki

W Mińsku / Mrówkowe ostatki Wszyscy wystąpili w pięknych, bajkowych kreacjach. Były księżniczki, aniołki, króliczki, wojownicy, piraci i inne stworki. Dzieci oraz rodzice bawili się wspaniale, a w tej zabawie towarzyszyli im artyści z teatru GONG w Warszawie, którzy przebrani za króla i panią Clown, zachęcali wszystkich do tańców. Zabawy nie było końca, a prowadzący przenieśli wszystkich w świat magii, prezentując czarodziejskie sztuczki, w których uczestniczyły również dzieci. Duże wrażenie zrobił także pokaz cyrkowy w wykonaniu pani Clown. Muzyka, ciekawe konkursy, słodkie nagrody i występy na żywo sprawiły, że cały bal odbył się w szalonej atmosferze. Dzieci chętnie angażowały się w proponowane przez artystów zabawy, okazało się, że była ogromna ilość ochotników do śpiewania i recytowania wierszy, chociaż nie każdy z małych aktorów i piosenkarzy znał słowa wykonywanego przez siebie utworu.
Zmęczone zabawą dzieci mogły posilić się i zaspokoić pragnienie, a największą niespodzianką był ogromny, kolorowy tort przygotowany specjalnie na tę okazję przez cukiernię Władysława Kolasińskiego. Uśmiechnięte maluchy po wspólnej zabawie, zmęczone, ale szczęśliwe, z trudem i żalem opuszczały Mrówkolandię, ale jej właścicielka - Marta Mrówka zapowiada już kolejne atrakcje.
Planuje ferie w mieście, na które zaprasza od 11 lutego. Jeżeli rodzice chcą na bieżąco śledzić to co się dzieje w Mrówkolandii, to powinni oglądać stronę www.mrowkolandia.pl. Tam DKR zaprasza codziennie od 10:00 do 20:00, a w niedziele od 12:00 do 20:00. Ma też specjalną ofertę dla mam, babć i cioć - organizując ćwiczenia gimnastyczne w poniedziałki i czwartki od 18:00 do 19:00, podczas których można pociechę zostawić w klubie i zadbać o swoją sylwetkę.

Numer: 2008 06   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *