Sportowy powiat

W minioną sobotę Styropmin-Powerizer Team rozegrał ostatni swój mecz w rundzie zasadniczej. Tym razem na drodze do siódmego z rzędu zwycięstwa stanął zespół Ryczmond

Już w play-off

Sportowy powiat / Już w play-off Spotkanie dla obu ekip było niezwykle ważne - miński zespół wygrywając, mecz zapewniłby sobie miano niepokonanej drużyny w II lidze oraz rozstawienie z numerem 1 w fazie play-off. Oba zespoły do spotkania podeszły bardzo skoncentrowane. Od pierwszego gwizdka SPT postanowił narzucić swój styl gry, więc końcówka miała być już tylko formalnością. Niestety, przez pierwsze 6 min. spotkania drużyna zdobyła zaledwie 2 pkt, tracąc 8. Rywal zbliżył się na 4 pkt. Czas wzięty przez trenera Wicika pomógł naszemu zespołowi na tyle, że znowu mogliśmy oglądać skuteczniejszą grę zespołu z Mińska. W samej końcówce więcej sił i szczęścia mieli mińszczanie, którzy po celnych trzech rzutach osobistych Konrada Mostowskiego przegrali tę kwartę 17:24, jednakże wygrali cały mecz 81:76.
Drużyna Styropmin-Powerizer Team zajęła pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym w II lidze rozgrywek Warszawskiego Nurtu Basketu Amatorskiego. Miński zespół wygrał wszystkie 7 meczy, rzucając rywalowi 441 pkt., tracąc 303 pkt.

Numer: 2007 50   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *