Niebezpieczne rewiry...

W środę około północy w Mińsku Mazowieckim, przy ulicy Mireckiego jadący od strony skrzyżowania z ulicą Siennicką kierowca, Lanosa, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w bramę, prowadzącą na parking pobliskiego marketu.

Młodzi po pijaku

Niebezpieczne rewiry... / Młodzi po pijaku Pogotowie, które przyjechało na miejsce, zabrało do szpitala na obserwację 19-letniego pasażera, który doznał ogólnych potłuczeń. Kierowcą okazał się jego rówieśnik, Marcin K. Był pijany. Alomat wskazał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Drogowy pirat wylądował w areszcie. Kolejnego dnia przedstawiono mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania wypadku drogowego. Jego przypadkiem zajmie się sąd karny.
Druga wpadka pijanego kierowcy wydarzyła się na ulicy Kilińskiego w Sulejówku, dzień później. Kierujący Fiatem Cinquecento, 18-letni Michał W. prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wjechał z impetem w ogrodzenie prywatnej posesji. Kierowca jechał sam i trafił do szpitala z urazem kolana. Po udzieleniu pomocy medycznej trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej alkomat pokazał prawie 1 promil alkoholu we krwi. Podobnie jak poprzednik usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Okazało się też, że w ogóle nie ma prawa jazdy. Na policyjnym przesłuchaniu Michał W. poddał się dobrowolnie karze roku zakazu jazdy pojazdami mechanicznymi i kilkusetzłotowej grzywnie.

Numer: 2007 48Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *