Ligi piłkarskie

W sobotnio-niedzielnej kolejce przy wiosennej pogodzie nasze zespoły remisowały lub przegrywały nawet 1:7. Trwa hossa kałuszyńskiej Victorii...

Kolejka faworytów

W lidze mazowieckiej Mazovia przegrała wyjazdowy mecz z Powiślanką Lipsko 1:2 i obecnie zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 15 punktów.
W lidze okręgowej Jutrzenka Cegłów pokonała Naprzód Skórzec 3:2, a Tęcza Stanisławów 3:1 Burzę Pilawa. W grupie warszawskiej Victoria Sulejówek po remisie w Tłuszczu znajduje się na 12 pozycji. W klasie A w grupie warszawskiej KS Olesin Halinów zajmuje 14 miejsce po porażce 1:7 na wyjeździe z Piasecznem. W grupie siedleckiej Victoria Kałuszyn pokonała Wisłę Maciejowice 5:1 i zajmuje 3. miejsce. Tygrys Huta Mińska Mazowieckiego wygrał 4:0 z Pogonią II Siedlce i jest na 5 pozycji. Sokół Kołbiel pozostał na 7 miejscu, choć przegrał w Stoczku 1:3.
W klasie B w grupie siedleckiej po wynikach: Płomień – Orlęta 2:0, Iskra – Jabłonianka 3:1, Pogoń Zamienie – Polonez Mordy 2:1, Jutrzenka – Mazovia II 0:1na czele stoi Mazovia II przed Płomieniem Dębe Wielkie, na 9. miejscu Iskra Stojadła, a na końcu Pogoń Zamienie i Jutrzenka Junior.
Wreszcie w klasie B w grupie Warszawa III PKS Siennica wygrała z Watrą Mrozy 2:0 i zajmuje 3 miejsce, a Watra jest piąta. (ds)

Tęcza nad Burzą
W niedzielę 17 kwietnia Tęcza Stanisławów gościła u siebie Burzę z Pilawy. Gospodarze przez całe spotkanie wykazywali się kondycją i taktycznymi umiejętnościami. Pierwszą bramkę dla nich w 30. minucie zdobył Radosław Sobkiewicz. Po przerwie w 5. minucie Mariusz Grzegrzółka strzelił wyrównującą bramkę. Wynik 1:1 był chwilowy – strzał po rzucie wolnym Piotrka Chlebusa dał prowadzenie Tęczy. Wśród dopingów stanisławowskich kibiców oraz trenera Andrzeja Oniśka ostatniego gola zdobył szybki i skuteczny Wojtek Czapski. Tęcza: Leszek Jeżak, Sławek Pszczółkowski, Jarek Perzanowski, Łukasz Wasilewski, Mirek Ostrowski, Piotr Chlebus, Mariusz Cieślak, Zbyszek Jaros, Wojtek Czapski, Paweł Lesiński, Radek Sobkiewicz. (syl)

Numer: 2005 17