Na stadionie MOSiR-u

W sobotę 23 czerwca br. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się pierwszy turniej piłkarski kibiców. Organizatorami imprezy byli fani mińskiego klubu oraz MOSiR i Mazovia

Mazovia integruje

Na stadionie MOSiR-u / Mazovia integrujeW turnieju wzięło udział 5 zespołów kibiców, w tym drużyna Hutnika Huta Czechy, Pogoni z Grodziska Mazowieckiego oraz trzy drużyny z Mińska, tj. „Chłopaki z sąsiedztwa”, „Ekipa melanżowa” i „Młoda Gwardia”.
Po grach eliminacyjnych do półfinału weszli „Chłopaki”, przegrywając 2:4 z Pogonią i Hutnik, zwyciężając 1:0 z „Ekipą Melanżowa”. W bratobójczej walce o 3 miejsce „Chłopaki” pokonali 1:0 „Melanżystów”, a w walce o puchar dyrektora MOSiR kibice Hutnika wygrali 2:0 z Pogonistami.
Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe w postaci piłek i odznak klubowych ufundowanych przez MOSiR i MKS „ Mazovia ” w Mińsku. Impreza upłynęła w bardzo spokojnej przyjacielskiej atmosferze i grze fair play.
- Turniej przyczynił się do zaprzyjaźnienia kibiców kilku klubów, co na pewno nie pozostanie bez wpływu na bezpieczeństwo stadionowe. Była to bardzo cenna inicjatywa młodych mińskich fanów piłki nożnej - podsumował imprezę kibiców prezes Mazovii Piotr Siankowski. Czekamy na cykliczność i zwielokrotnienie liczby zespołów w turnieju.

Numer: 2007 26   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *