Minął kolejny piłkarski weekend, w którym nasze drużyny 6-krotnie zwyciężyły, poniosły 8 porażek i 3 razy remisowały. W trzeciej wiosennej kolejce Pogoń Siedlce zremisowała bezbramkowo z Błękitnymi Gąbin. Mińska Mazowieckiego Mazovia 5:1 ograła u siebie Tęczę Stanisławów, a A-klasowy Fenix Siennica 5:4 pokonał Victorię II Sulejówek. Porażką rozpoczęła sezon wiosenny Olimpia Latowicz, przegrywając 1:11 z Podlasiem II Sokołów Podlaski!

Ruszyli w błocie

Ligi piłkarskie / Ruszyli w błocie

Maza na Tęczy
Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie siedleckiej Pogoni z Błękitnymi Gąbin. Mimo silnego składu Pogoni nie padła żadna bramka. Zagrali: Adaśko, Filipek, Stromecki, Sterna, Padysz, Iliński, Ogórek, Cabaj, Osiej, Wadas, Kruk. (www.pogonsiedlce.com)
W sobotnim spotkaniu Mazovii na swoim stadionie ze stanisławowską Tęczą to goście rozpoczęli ofensywę, już w 12. minucie strzelając bramkę. Później jednak siły opadły i gole strzelali kolejno zawodnicy Mazovii: Gałązka (30. i 50. minuta gry), Krajewski (52. i 59.) i Zawadzki (62.).
Skład Mazovii: Bieliński - A. Grabek, Krupieńczyk (Dziugieł), Biernacki, Chlebicki - A. Chłopik, M. Chłopik (Smuga), Zawadzki (Nalewka), Czyż - Krajewski, Gałązka.
Jednobramkowym remisem zakończyła spotkanie Mazovia 92’/90’ z Tygrysem 90’ Huta Mińska. Bramkę dla mazoviaków strzelił Ryżko. W I połowie na boisku zagrali Foryś - Bogucki, K. Struś, R. Struś, Trąbicki - Kozakiewicz, G. Ryżko, Ł. Ryżko, Łubowski – Barwiński i Kulka. Druga połowa to zacięta walka Bakuły – Nowickiego, Jackiewicza, Chłopika, Zagańczyka - Szeląga, Retkowskiego, Zagórskiego, Kosuta – Kozakiewicza i Kulki (Ł. Ryżko).
Skład Tygrysa: Kieliszczyk - Wielgolaski, Sokołowski, Zgódka, Kubicki, Mateusz Wiącek, Marcin Wiącek, Pustola, Zach, Zawiliński, Kazanecki. (informacje i zdjęcie ze strony www.mksmazovia.boo.pl)

Na tarczy
W sobotnie popołudnie na mroziańskim boisku spotkała się kałuszyńska Victoria (która właśnie tu rozgrywa spotkania) z ŁKS Łochów. Goście już w pierwszych minutach gry zaczęli atakować – 3. minuta to niecelny strzał na bramkę Damętki, podobny oddaje też Gałązka. Szczęśliwa okazuje się 20. minuta gry – gola strzela Oniszk. Kałuszynianie zaczynają grać coraz ostrzej, wynikiem czego jest remis 1:1. W 41 minucie efektowny popis Grędy i jest 2:1. Pierwszą połowę spotkania kończy trzecia bramka dla łochowian. Druga odsłona to determinacja obu drużyn, dośrodkowanie w polu karnym zawodnika Łochowa oraz świetny strzał Grędy, który przejmuje piłkę w odległości 40 m od bramki – strzał ledwo obronił bramkarz Victorii. Ostateczny wynik meczu 3:1 dla ŁKS Łochów. (zdjęcie z www.lkslochow.net)

Nowa Jutrzenka
I stało się! Doszło do połączenia dwóch cegłowskich zespołów: Jutrzenki Junior z Jutrzenką/Teczą. Owocem jest KS Jutrzenka Cegłów. Wybrano już nowy zarząd i komisję rewizyjną. Wkrótce wyłoniony zostanie prezes i skład władz klubu. (za www.jutrzenka-tecza.yoyo.pl)

Nie siedź w domu...
W dniach 5-7 kwietnia zagrają Pogoń Siedlce z Podlasiem Sokołów Podlaski, Victoria Sulejówek z Naprzód Zielonki, Miedzanka Miedzna z Mazovią, Tęcza Stanisławów z Victorią Kałuszyn, Tygrys Huta Mińska Mazowieckiego z Orłem Łosice, Jutrzenka/Tęcza Cegłów z Orłem Unin, Błękitni Stoczek Węgrowski z Płomieniem Dębe Wielkie, Tajfun Jartypory z Jutrzenką Junior Cegłów, Wisła Dziecinów z Fenixem Siennica, Drukarz II z Victorią II Sulejówek, Olimpia Latowicz z Sokołem Kołbiel, Jupiter Koszewnica z Tęczą/Jutrzenka Piaseczno oraz Iskra Stojadła z Pogonią II Siedlce.

Wyniki i tabele
MLS: Kasztelan Sierpc – Huragan Wołomin 0:2, Tęcza 34 Płońsk – Kryształ Glinojeck 2:2, Naprzód Zielonki – MKS Ciechanów 7:1, Mazowsze Płock – Victoria Sulejówek 2:1, Podlasie Sokołów Podlaski – Amator Maszewo 8:0, Błękitni Gąbin – Pogoń Siedlce 0:0, Wkra Żuromin – Orzeł Goleszyn 1:0, Orkan Sochaczew – Iskra Krasne 1:0.
9. Pogoń Siedlce 26 35-29
13. Victoria S. 17 32-37

Okręgówka, Siedlce: Korona Olszyc – Amur Wilga 0:3, Orzeł Łosice – Burza Pilawa 4:2, Zorza Sterdyń – Tygrys Huta Mińska Mazowieckiego 1:4, Victoria Kałuszyn – ŁKS Łochów 1:3, Mazovia – Tęcza Stanisławów 5:1, Sęp Żelechów – Miedzanka Miedzna 2:0, Promnik Łaskarzew – MKS Małkinia 5:2, Naprzód Skórzec – Czarni Węgrów 1:0.
5. Tygrys Huta M. 31 32-26
9. Mazovia 24 22-23
10. Tęcza St. 22 25-40
12. Victoria K. 20 19-43

A-klasa, Siedlce: Wilga Miastków – Jutrzenka Junior Cegłów 2:0, Płomień Dębe Wielkie – Tajfun Jartypory 2:0, Wisła Maciejowice – Błękitni Stoczek Węgrowski 3:3, LZS Grodzisk – LKS Ostrówek 2:0, Wektra Dziewule – Hutnik Huta Czechy 2:1, Orzeł Unin – Jabłonianka 1:3, Orzeł Parysów – Jutrzenka/Tęcza Cegłów.
1. Jutrzenka/Tęcza 32 48-13
12. Płomień Dębe Wlk. 11 19-40
14. Jutrzenka J. 2 11-59

A, Warszawa III: Victoria Zerzeń – Bór Regut 7:2, WKS Puznów – KS Glinianka 1:2, Mazur II Karczew – PKS Radość 1:2, Wisła Dziecinów – Józefovia 0:0, Victoria II Sulejówek – Fenix Siennica 4:5, AON Rembertów – Drukarz II 1:2.
8. Fenix Siennica 20 41-38
12. Victoria II S. 12 35-52

B, Siedlce: Pogoń Zamienie – Pogoń II Siedlce 3:3, Tęcza/Jutrzenka Piaseczno – Iskra Stojadła 0:3 (wo), Strzelec Chodów – Jupiter Koszewnica 9:2, Liwia Łochów – Polonez Mordy 1:3, LZS Starawieś – Laskar Laski 6:1, Sokół Kołbiel – Nojszewianka Nojszew 1:1, Podlasie II – Olimpia Latowicz 11:1.
2. Sokół Kołbiel 36 44-13
6. Tęcza/Jutrzenka P. 21 33-39
8. Pogoń II Siedlce 19 38-26
10. Iskra Stojadła 15 23-43
14. Olimpia Latowicz 7 38-80

B, Warszawa II: Rokola Otwock Wielki – Grom Praca Małe 1:0, Jedność II – Watra Mrozy 0:2, KS Puznówka 1996 – Victoria II Głosków 0:0, Korona II – Płomień Kotorydz 3:0 (wo), CKS Celestynów – Skra II Obory 1:0.
1. Watra Mrozy 28 30-8

Numer: 2007 14