W Mińsku

Wszystko wskazuje, że fotograficzny Fotoreflex to niekwestionowany lider wśród podobnych firm na terenie naszego miasta i województwa. Rok 2006 Fotoreflex z siedzibą na dworcu PKP w Mińsku zamknął kolejnymi znaczącymi sukcesami. Warto wymienić co najmniej trzy - uruchomienie internetowego laboratorium fotograficznego, rozszerzenie usług o fotograficzne wydruki wielkoformatowe oraz kolejne sukcesy na targach ślubnych w Warszawie

Cyber-reflex

W Mińsku / Cyber-reflex Zmiana technologii fotograficznej spowodowała to, że następuje szybka wymiana aparatów fotograficznych analogowych na cyfrowe. Coraz częściej zdjęcia zamiast w albumach przechowujemy na dyskach naszych komputerów. Jest to jednak bardzo ryzykowne, ponieważ wraz z awarią dysku lub karty pamięci możemy utracić wszystkie zdjęcia oraz związane z nimi nasze wspomnienia. - Najlepszym sposobem na zachowanie naszych wspomnień jest wykonanie odbitek w renomowanej firmie fotograficznej dysponującej odpowiednim sprzętem oraz przeszkolonym personelem – twierdzi Dariusz Kowalczyk. Dowodzi też, że zmiany na rynku foto spowodowały, że znane koncerny fotograficzne, takie jak: Agfa, Konica, Minolta przestały już istnieć, a Kodak jest na skraju bankructwa. Obecnie firmą godną zaufania, wykazującą szybkie zmiany technologiczne i gwarantującą najwyższą jakość materiałów fotograficznych jest znany Fujifilm. – W Mińsku tylko Fotoreflex jest autoryzowanym przedstawicielem tego koncernu, a wszystkie zdjęcia i wydruki wielkoformatowe wykonywane są na cyfrowym sprzęcie i materiałach Fuji - twierdzi pan Dariusz.
Masowy dostęp do internetu spowodował, że nasze zdjęcia możemy przesłać w dowolne miejsce. Fotoreflex wprowadził swój internetowy fotolab. Ze strony ww2w.fotoreflex.pl można pobrać malutki program, przy pomocy którego komunikujemy się on-line z laboratorium fotograficznym i w zaciszu swojego mieszkania przez 24 godz./dobę możemy wysyłać swoje zdjęcia wprost do laboratorium. Pozostaje nam poczekać na smsa z informacją, że nasze zlecenie zostało wykonane oraz odbiór osobisty w Fotoreflex-ie lub u siebie w domu. Ciekawostką jest to, że cena zdjęć wysłanych internetem jest dużo niższa.
Coraz modniejsze stają się duże zdjęcia, które po odpowiedniej oprawie stanowią świetny dodatek do aranżacji wnętrza naszego domu lub biura. Od kilku tygodni w Fotoreflex-ie możemy przy pomocy cyfrowego plotera wykonać powiększenie w dowolnym formacie na papierze fotograficznym, płótnie lub materiale do podświetlenia.
Moda ślubna przeżywa dziś wielki boom, jednak wymagania par są coraz większe. Aby uroczystość ślubna była niezapomnianą chwilą, narzeczeni poszukują usług, które sprawią, że ich ślub będzie indywidualny, niepowtarzalny, niezapomniany. Fotoreflex to niekwestionowany lider w dziedzinie artystycznej fotografii ślubnej. Wiele nagród i wyróżnień na Międzynarodowych Festiwalach Mody Ślubnej oraz dziesiątki sesji zdjęciowych w całej Polsce i za granicą świadczą o poziomie artystycznym tych prac. W 2006 roku Fotoreflex nawiązał współpracę z prestiżową włoską firmą specjalizującą się w ręcznie wykonanych albumach ślubnych. Albumy są małymi dziełami sztuki. Drewniane kasety i skórzana oprawa sprawiają, że włoskie albumy trafiają zarówno do domów, jak i do rezydencji królewskich czy szejków naftowych. - Taka oprawa zdjęć wraz z ręczną dekoracją wykonaną przez plastyków to niepowtarzalne przeżycie estetyczne. Czy można mieć wątpliwości, która firma fotograficzna jest liderem? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam czytelnikom – uśmiecha się właściciel Fotoreflex-u.

Numer: 2007 04   Autor: Janko FridayskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *