MMKS w Żyrardowie

Drugi mecz MMKS w tym sezonie i druga przegrana, tym razem w Żyrardowie

Tępy pazur

MMKS  w Żyrardowie / Tępy pazur

W pierwszym secie gospodarze dość gładko uporali się z naszymi siatkarzami, wygrywając do 17 pkt. W drugim było więcej walki, choć żyrardowianie przeważali i wygrali 25:21. W trzeciej odsłonie to mińszczanie pokazali lwi pazur, ale co z tego? Mając piłkę setową, przegrali ją, a potem set do 24 pkt i cały mecz 0:3. Co się dzieje z drużyną, która treningi zaczęła dosyć wcześnie, bo jeszcze w sierpniu? Teraz bokiem wychodzi brak meczów sparingowych i kontaktów z psychologiem. Poza tym drużyna jest bardzo wyrównana, a szkoda – bo przydałby się jej fajter dyrygujący zespołem i wykańczający akcje zespołu. Zarząd klubu zaprasza na II Turniej o Puchar Starosty, który odbędzie się w salezjańskiej hali sportowej, w niedzielę, 5 listopada z udziałem zaproszonych drużyn.

Numer: 2006 45   Autor: (jot)